2017 m. liepos 17 d., pirmadienis

Ar daugiau yra geriau?

Kasdien susiduriame su atkakliu paslaugų ir produktų brukimu, o pasiūlymas "2 už 1 kainą" mums jau tapo labiau norma nei išimtis. Mes perkame daug pigių ir nereikalingų daiktų, kuriuos taip lengva išmesti, nes labai greit ateina laikas juos pakeisti naujais, įsigytais lydint tam pačiam šūksniui. Tikrai gera, kuomet gali už tą pačią kainą nusipirkti keturis daiktus, tik ar jų mums reikia? Ar tas besaikis daiktų kaupimas ir pirkimas yra mūsų laimės šaltinis? Peter Walsh sakė: "Mūsų namai prigrūsti daiktų, o gyvenimai tuščių pažadų, kurių šie daiktai neišpildė. <...> Pirkdami tai, ko norime, viliamės įsigyti gyvenimą, kurio trokštame. <...> Vaikytis trokštamo gyvenimo kaupiant vis daugiau šlamšto - tai aklakelis".
Mes už tai, kad žmonės įsigytų tik jiems reikalingus ir norimus daiktus. Tikime, kad įsigijus gal ir brangesnį, bet lauktą ir reikalingą daiktą, kuris tarnaus Jums amžius, taip prisidėsite ir prie meilės žemei, kurią dabar griauna per didelio vartojimo slibinas. Šiuolaikiniame pasaulyje nustoti vartoti yra neįmanoma, tačiau mąstyti vartojant tikrai galime. Netaikydami nuolaidų ir gamindami ilgalaikius dirbinius, mes norime prisidėti prie protingo vartojimo. Galime kalbėti ir apie emocinę tokio vartojimo pusę, kuomet įsigytas labiau trokštamas ir ilgiau lauktas daiktas labiau džiugina kiekvieno kliento širdį.

Protingai vartoti nėra sudėtinga, tiesiog kaskart kažką įsigydami, pamąstykime ar daugiau tikrai yra geriau?Su meilė, Edvardas ir Silvija

Komentarų nėra: