2017 m. kovo 13 d., pirmadienis

Paprastai nepaprastas staliukas

Vienądien nusipirkau cemento. Jau senai buvau nusižiūrėjusi stalelį prie lovos, o ir noras išbandyti kažką naujo nugalėjo mane. Bandymai prasidėjo nuo mažesnių daiktų, kol galiausiai sutarėm su tėte (jis, tiesa, juokėsi pro ūsą) pabandyti pasidaryti stalelį iš cemento ir medinių kojelių. Viskas ėjosi neblogai, kol cementas nepradėjo džiūti, o medis plėstis, trauktis ir muistytis, kaip jam tai ir įprasta. Mums teko kelis kartus koreguoti staliuko viršų dėl atsiradusių skilimų, bet rezultatas nenuvylė. Tvirtinome sausais klijais plytelėms, gruntu. Tėtis išdžiuvusius klijus puolė šlifuoti ir laimei, kad tai pamačiau :) Nelygumus palikome, kojas paryškinome ir baigta! Tad pamokos išmoktos, klaidos ištaisytos ir naujasis staliukas jau įsitaisęs svečių kambaryje laukia draugų.

Jeigu Jūs nuspręsite padaryti kažką panašaus, drąsiai kreipkitės patarimų - čia svarbiausia atrasti geriausią cemento ir kitų būtinų medžagų (pvz.: sausi plytelių klijai) santykį mišiniui, nes vienas cementas ne draugiškas - jis tikrai skils. Staliuko kojas taip pat reiktų tvirtinti tarpusavyje ir geriausia tai daryti metalinėmis detalėmis, nes pasikliauti vien medžiu negalima.

O kas norės įsigyti kažką panašaus, mielai padėsim.
Rašykite mums abudu.dirbtuves@gmail.com arba susiraskite mus facebook paskyroje: https://www.facebook.com/tetisirdukra/

Iki kitų kartų!

2 komentarai:

Monika Guru rašė...

Tikrai labai išskirtinis! Jei ne paslaptis, kodėl būtent cementas? Kaip tokia idėja atėjo? Na nes tikrai neįprastas pasirinkimas :) Mes nesam tokie originalūs ir ieškojom kažko neutralaus - pasitaikė akcija staliukui prie lovos, kur kartu ir su nedideliu staliuku smulkmenoms, medinė, nedidukė.. tai ir paėmėm :) Tokius išskirtinius, kaip jūsų, reikėtų, tikriausiai, jau iš karto taikyti prie interjero - tuomet tikrai atrodo įspūdingai :)

silvija mikoliūnienė rašė...

Monika, ačiū ;) Cementas man senai labai rūpėjo, labai norėjau "susidraugauti". Lengva nebuvo, bet pavyko!
Tokie paprasti sprendimai manau ir daro namus išskirtiniais. Kartais mes persistengiame norėdami viską suderinti, o iš pirmo žvilgsnio atrodo nederantys dalykai, labai atgaivina namus ;)